tel. +48 77 44 49 100
ul. Powstańców Śl. 54, Antoniów

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Antoniów k/ Ozimka

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie ewidencji odpadów w oparciu o KPO i KEO.
2. Przestrzeganie wymogów dot. Ochrony Środowiska wynikających z przepisów
ogólnych oraz wydanych Spółce pozwoleń.
3. Koordynacja działań wszystkich komórek organizacyjnych Spółki.
4. Sporządzanie sprawozdań związanych z ochroną środowiska.
5. Rozliczanie zleceń z zakresu odbioru odpadów płynnych i stałych
6. Obsługa klienta.
7. Wykonywanie dodatkowych czynności mieszczących się w ramach posiadanych
kwalifikacji i przygotowania zawodowego.

Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:
1. Wykształcenie wyższe (preferowana Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska).
2. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych.
3. Prawo jazdy kat. B.
4. Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem pracy:
1. Znajomość przepisów z zakresu ustaw ochrony środowiska (ustawa o odpadach,
ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, prawo ochrony środowiska,
prawo wodne, itp.)

Co możemy zaoferować?
1. Umowę o pracę.
2. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
3. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
4. Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
5. Przyjazną atmosferę w pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać w Biurze Kadr w PGKiM Sp. z o.o. Antoniów ul.
Powstańców ŚI. 54, 46-040 Ozimek, bądź na adres email: rekrutacja@pgkim.ozimek.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Liczba odsłon: 496