Logo PGKiM A A A
Nagłówek BIP

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH I PROJEKTOWANIA

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych związanych z rodzajem wykonywanej pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

 Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe – specjalność sanitarna.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

 Główny zakres obowiązków:

  • Nadzór nad utrzymaniem i eksploatacją sieci kanalizacji deszczowej.
  • Określanie warunków technicznych przyłączania nieruchomości do sieci wod.-kan oraz uzgodnienia dokumentacji technicznych.
  • Sporządzanie kosztorysów, kalkulacji na remonty i budowę sieci i przyłączy -kan.
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją poszczególnych zadań zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, przepisami prawa budowlanego, zasadami i wytycznymi dotyczącymi dofinansowania.
  • Współpraca z projektantami w zakresie wprowadzania zmian do Projektu (nadzór autorski).

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać w Biurze Kadr w PGKiM Sp. z o.o. Antoniów
ul. Powstańców ŚI. 54, 46-040 Ozimek, bądź na adres email: rekrutacja@pgkim.ozimek.pl
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych znajdują się w zakładce Ochrona danch osobowych.

Liczba odsłon: 1705